Poslední komentáře

 • Google hacking... (profesionalne)   před 47 týdnů 5 dnů

  Super článek ! jen nevím jestli se mají vkládat příkazy přímo do vyhledávače nebo jinam . Díky za odpověď teprv se učím .

 • Definice českého internetu? Haters, haters a zase haters.   před 1 rok 11 týdnů

  :) o tobě psal

 • Lokalizace T-mobile SIM karet   před 1 rok 20 týdnů

  Umím zjistit skrytá čísla které Vám volala, případně zjistit majitele tel. čísla. V případě zájmu: telefonnicisla@gmail.com

 • Registrujte se na Security Session 2016   před 1 rok 34 týdny

  Bude dostupny aj Youtube live stream ?

 • Rozdělování IP sítí   před 1 rok 38 týdnů

  Dobrý den. Jsem úplný začátečník a měla jsem časté problémy s připojením, stahovámí a podobně až mě na displeji vyjela tabulka, že Windouws má problémy protože jsem účastník dvou IP adres. Našla jsem druhého účastníka nějaký samuelstenek prosím o pomoc dále moje schopnosti končí a nemohu najít kdo tyto adresy určuji všude jen diskuze Předem děkuji s pozdravem Anna Rigdová

 • Registrace na Security Session 2015 spuštěna!   před 1 rok 47 týdnů

  Už zítra je Mobisec, určitě by nemělo ujít vaší pozornosti!
  https://www.s3c.cz/events/36/28-mobisec

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 4 dny

  prosím o zaslání
  <center><a></a></center>

 • Nootropika - palivo pro přetaktované mozky hackerů   před 2 roky 1 týden

  Zkoušela jsem už snad všechny volně prodejný látky a dost se mi osvědčil ActiveLive. Navíc se mi líbí, že to je směs rovnou 7 nootropik a vitamínů v dobrým poměru, protože účinkuje fakt super.:) V lékárně docela drahý, ale dá se sehnat levněji na jejich prodejních stránkách www.dobra-pamet.cz

 • TOR (The Onion Router) - systém pro vysoce anonymní a šifrovaný přístup k Internetu   před 2 roky 8 týdnů

  Zajímalo by mne, co lze zjistit.
  Použiji TOR v lokální síti. Může správce sítě zjistit, jaký soubor (program, film) jsem si stáhl? Jaký odkaz jsem navštívil? Jaký soubor jsem uploadoval? Co jsem napsal v nějakém formuláři?

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 12 týdnů

  Prosím o zaslán pozvánky na black market Agora.
  Díky J.

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 28 týdnů

  je nutné Tor instalovat tak jak si zde uvedl, nebo je možné jej instalovat otevřením poslední stránky a kliknutím na dowland?
  Příjde mi to jednodušší.

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 44 týdny

  Na konci článku píšu, že mě přes e-mail můžete požádat o pozvánku na black market Agora. E-mail však není na mém profilu uveden, proto ho uvádím zde:

  marian.pekar[zavinac]gmail.com

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 45 týdnů

  Na úvodní stránce, která se zobrazí po spuštění Tor Browseru je celkem výrazně napsáno, že samotný Tor nezajistí 100% anonymitu, pokud se uživatel nebude řídit určitými pravidly (a ta jsou tam rovněž uvedena).
  Ale spíš si myslím, že jste byl se serverem ve spojení přes nějaký český exit node (máme jich relativně dost, některé z nich provozuje i Pirátská strana), proto vám byla nabídnuta směna BTC/CZK hned vedle BTC/EUR.

  Zajímavou alternativou k Toru je projekt I2P, v současné době má však síť málo uživatelů a především výstupních bodů a je proto nesnesitelně pomalá.

 • Černý trh na Internetu   před 2 roky 45 týdnů

  Ono s tou anonymitou to neni uplne jiste.. napriklad proc napriklad min zminovana [https://www.bitstock.com/en] zobrazuje exchange rates Bitcoin EUR a hned vedle toho Bitcoin CZK?? Z ceho zjistili CZK?? (aktualne TOR Browser 4.0.4)

  Pozoruhodne..

 • Definice českého internetu? Haters, haters a zase haters.   před 2 roky 46 týdnů

  Ale hoši, každý přece hájí svůj zájem. Většina už nepotřebuje diskutovat a argumentovat, ví co chce a nahlas to ani neřekne. Jen vás pošle někam.

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 2 roky 46 týdnů

  Ahoj,
  nedaří se mi vložit správný formát hlavičky e-mailu.
  Asi tomu nějak nerozumím, můžete mi někdo poradit?
  Používám gmail.
  Díky moc.

 • Praktické základy Kryptologie a Steganografie   před 2 roky 48 týdnů

  Naprostá pravda.
  Také mi to při čtení bilo do očí a také mi v této souvislosti napadla otázka serióznosti zde publikovaných informací. Je škoda, že od roku 2011 se nikdo nenamáhal tyto do očí bijící chyby opravit.

 • OWASP Czech Republic local chapter meeting Praha 18.12.2014   před 3 roky 6 týdnů

  Všechny přednášky budou v angličtině?

 • Používáme SUDOers   před 3 roky 7 týdnů

  Také se přidávám k poděkování za perfektně napsaný článek :-)

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 3 roky 10 týdnů

  Každý den mi chodí spam od nějakého hajzla, který se skrývá za google, že jsem něco vyhrál! Už mi to leze i krkem, protože to už je asi stovky mailů. Možnost se odhlásit není... Psal jsem, ať s tím jde někam a on mi obratem poslal dva! Takže tady ty tvoje kecy o bonzáctví si strč víš kam.

 • Redakční systém phpRS - kamarád všech spamerů   před 3 roky 13 týdnů

  /////////////////////////////////////////

 • Video: Dokument o Hackerech (Hackers in Wonderland) CZ   před 3 roky 25 týdnů

  ///////////////

  "Hackerov v ríši divov" je dokumentárny film. Sledoval som to niekoľkokrát. Vlastne mi dal toľko cenné vstupy. Pozrite sa na video. www.windowsvistahelpnow.com To je docela pôsobivý. Mimochodom, ďakujem moc za zdieľanie tejto informatívnej aktualizovať.

  /////////////////

 • Chcete také pracovat pro ATS-Telcom?   před 3 roky 29 týdnů

  Pracuji pro společnost, která dodává datové linky pro tenhle IT propadák a můžů směle říct, že problémy které mají, jsou čistě v IT vrstvách. Datovou propustnost mají ty lajny totiž brutální a vytíženost mizivou.

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 3 roky 30 týdnů

  Treba ja hodne cestuji, tudiz jsem v zahranici na mobilu. Dorazi mi treba 10spamu a ja za prenos nevyzadanych informaci platim realne penize. Ano, delete funguje, ale co kdyz dostavate 100 spamu denne? 100x delete je treba 5 minut casu, do mesice to mate 100 minut casu, za ktere Vas firma plati. Porad nevidite problem? Jestli ne, tak tady uvedte svou e-mailovou adresu a muzete mackat delete az dokud pochopite ze spam je problem.

 • Jak a kde nahlásit spam českých firem?   před 3 roky 30 týdnů

  u vetsiny spamu mi hosting odpovedel ze nevi jestli jsem se registroval na odber obchodnich sdeleni a tudiz nic neudelali, u odesilatele spamu mi rekli, ze jsem se registroval a maji dokonce mou IP adresu nekde z Asie ale samozrejme nevyzaduji potvrzeni adresy pres e-mail, tudiz muzete zaregistrovat kohokoliv. Reseni pres UOOU je neefektivni, za pul roku vyresili prd, protoze v idealnim pripade e-mail vytvari 1 firma, hosting ma dalsi firma, rozesila je dalsi firma pres dalsiho providera a vsichni delaj jakoby nic.