Vložil/a cm3l1k1, 24 Srpen, 2009 - 22:13
Osud je zbabělý pes, lekne se, když na něho dupneš.
- Pro psaní komentářů se přihlašte
- Quotes pro cm3l1k1
NavigaceTagyRSS FeedSecurity-Portal.cz |
Vložil/a cm3l1k1, 24 Srpen, 2009 - 22:13 Osud je zbabělý pes, lekne se, když na něho dupneš.
|
Informace o autorovi příspěvku
Jméno
Zájmy security, hacking, networking, system hardening, science & technology, ...
Homepage PřihlášeníNáhodný obsah
Poslední komentáře
další
|