Vložil/a cm3l1k1, 24 Srpen, 2009 - 20:51
Chybou je, když věříš každému, ale chybou je i to, když nevěříš nikomu.
- Pro psaní komentářů se přihlašte
- Quotes pro cm3l1k1
NavigaceTagyRSS FeedSecurity-Portal.cz |
Vložil/a cm3l1k1, 24 Srpen, 2009 - 20:51 Chybou je, když věříš každému, ale chybou je i to, když nevěříš nikomu.
|
Informace o autorovi příspěvku
Jméno
Zájmy security, hacking, networking, system hardening, science & technology, ...
Homepage PřihlášeníNáhodný obsah
Poslední komentáře
další
|